- Reklama -
DomůInteriérIKEA VAPPEBY kombinuje lampu s Bluetooth reproduktorem a službou Spotify

IKEA VAPPEBY kombinuje lampu s Bluetooth reproduktorem a službou Spotify

- Reklama -

Designer Sarah Fager navrhl pro obchodní síť IKEA model VAPPEBY, jenž je schopen posloužit jako exteriéroví i interiérová lampa a zároveň má v sobě zabudován aktivní Bluetooth reproduktor, který představuje jeden z prvních výrobků dané kategorie, vybavených funkcí Spotify Tap. Tato služba byla premiérově nasazena v loňském roce a slibuje zjednodušení poslechu tím, že umožňuje obnovit přehrávání a vrátit se do místa, kde jste ukončili poslední poslech.

Pevně integrovaná Li-ion baterie s kapacitou 3300 mAh, dobíjitelná přes USB-C kabel, nabízí až 13 hodin přehrávání, LED lampa má dvě nastavení světelnosti a je odolná proti stříkající vodě s krytím IP65, takže zvládne i pobyt v přírodě. Přehrávání vaší oblíbené hudby ze Spotify je snadné – stačí stisknout příslušné tlačítko a hudba se začne přehrávat tam, kde jste přestali. Písnička se vám nelíbí? Dalším stisknutím přehrajete jinou pro vás doporučenou.

Funkce přehrávání Spotify Tap generuje hudbu podle vašeho vkusu, pokud si chcete poslechnout něco jiného, jednoduše stiskněte tlačítko znovu. 360stupňový zvuk znamená, že hudba hraje jasně a zřetelně, bez ohledu na to, kde sedíte vy a vaši přátelé. Přenosová pracovní frekvence je dána hodnotami 2400 – 2483.5 MHz.

- Reklama -

Lampa (20 lm, 2700 K) decentně září, dodává stolu dekorativní efekt a je zároveň praktická, pokud potřebujete venku trochu světla. Pomocí rukojeti snadno přenesete lampu s reproduktorem kamkoli chcete. Připojte se k audio monitoru pomocí vašeho mobilního telefonu, počítače nebo jakéhokoliv jiného zařízení, které umožní bezdrátové spojení přes Bluetooth.

Kromě zmíněného režimu Spotify Tap je VAPPEBY vybaven párovacím spínačem, samozřejmě potenciometrem hlasitosti, sloužícím také jako multifunkční tlačítko (Play, Pause) a o stavu baterie informuje dioda. Reproduktor je kompatibilní se systémy iOS a Android, energii četří mod Auto-off, který box vypne, pokud okruh nedetekuje po dobu 5 minut žádné spárované Bluetooth zařízení, nebo v případě, když po 20 minutách

IKEA VAPPEBY o rozměrech 25 x 17 cm je nabízen v tlumeném modrém či šedém odstínu a dodává se s nabíjecím USB-C kabelem, šasi je vyrobeno z ABS plastu, polykarbonátu a protiskluzné silikonové pryže použité pro podstavec. Na českém trhu lze tento model pořídit za poměrně příznivých 1690 Kč.

- Reklama -
- Reklama -

Poslední přidané

- Reklama -

Neuniklo vám?