- Reklama -
DomůVideaProjděte se vzorovou zahradou Semmelrock v Ledčicích

Projděte se vzorovou zahradou Semmelrock v Ledčicích

- Reklama -

V případě, že se chystáte budovat či renovovat zahradu, byste měli věnovat pozornost také výběru správné dlažby, která propůjčí vaší zahradě osobitý ráz a dodá jí potřebné dělící prvky. Jednou z firem, věnujících se vývoji a výrobě odpovídajících dlažebních systémů, je značka Semmelrock Stein + Design, jež je součástí mezinárodní společnosti Wienerberger AG. Abyste si mohli v klidu vyzkoušet a porovnat, který z produktů nejvíce odpovídá vašim představám, můžete navštívit i vzorovou zahradu u výrobního závodu firmy Semmelrock v Ledčicích.

„Když si chceme koupit nové šaty, tak považujeme za samozřejmost, že si vyzkoušíme šatů hned několik, abychom zjistili, zda se v nich cítíme dobře a abychom měli srovnání. To, co je v textilním průmyslu běžné, můžete zkusit také v Semmelrocku,“ informuje mateřská společnost Wienerberger.

„Doporučujeme předem sjednat termín s některým z našich zaměstnanců, abychom pro vaše dotazy měli dostatek času. Využijte možnosti podívat se, porovnat a dotknout se dlažby zda odpovídá vaší představě. Semmelrock vám přináší inspiraci na ztvárnění teras, chodníčků, náměstí či jiných ploch. U nás naleznete i doplňky k produktům formou palisád nebo schodů.“

- Reklama -

„Na vzorové zahradě v Ledčicích u Prahy prezentujeme celou řadu našich výrobků a jejich kombinací, a to s cílem přinést vám možnost zhlédnutí našich produktů ve větší expozici. Pokud hledáte něco neobvyklého, jedinečného a moderního, zcela jistě to u nás naleznete.“

Vzorová plocha je přístupná 24 hodin denně, 365 dní v roce. Ostatní vzorové plochy produktů Semmelrock najdete u prodejců.

Vzorová zahrada Semmelrock v Ledčicích: Ledčice 235, 277 08 Ledčice, GPS: 50°20’42.379″N, 14°16’24.889″E

Zdroj: Wienerberger

- Reklama -
- Reklama -

Poslední přidané

- Reklama -

Neuniklo vám?