- Reklama -
DomůStavbyNový dům herce Colina Farrella

Nový dům herce Colina Farrella

- Reklama -

Nikdy nebyl oficiálně nabídnut k prodeji, ale záznamy potvrzují, že Colin Farrell v tichosti prodal svůj 17 let starý dům v Los Angeles. Budova ve stylu středomořské vily z dvacátých let minulého století, která se nachází v odlehlé ulici v kopcích Los Feliz, připadl za přibližně 5.3 milionu dolarů Ludwigu Ahgrenovi, profesionálnímu hráči a populárnímu streamerovi na platformách Twitch a YouTube.

Farrell získal nemovitost již v roce 2006 a zaplatil za ni 4.3 milionu dolarů. Dům nebyl za jeho působení nikdy veřejně vyfotografován, takže mnoho jeho detailů zůstává záhadou, ale daňové záznamy ukazují, že stavba zabírá čtyři ložnice a stejný počet koupelen na zhruba 370 metrech čtverečních obytné plochy. Zatímco z ulice vypadá skromně, napůl schovaný za vzrostlými olivovníky, vzadu se snižuje na několik pater, kde je také velká terasa, venkovní kuchyně a bazén s nekonečným okrajem.

Hollywoodská hvězda irského původu (Batman, Telefonní budka, Total Recall, SWAT) si nyní za cca 5.9 milionu dolarů pořídila větší sídlo v jiné části losangeleské čtvrti Los Feliz. Usedlost ve stylu španělského obrození z dvacátých let minulého století, kterou kdysi vlastnil oscarový režisér, producent, herec, scenárista a zakladatel Filmové akademie Frank Lloyd, si ponechává mnoho původních detailů.

- Reklama -

Dům s bílým štukem, jenž se rozkládá na ploše přibližně 480 čtverečních metrů nabízí kromě pěti ložnic a šesti koupelen také neopomenutelné dobové kouzlo a navíc mnohem více venkovního prostoru než Farrellova prodaná nemovitost. K novému domu patří i samostatně stojící domek pro hosty nebo kabina u bazénu.

Historické obydlí s výhledem na oceán a centrum Los Angeles se otevírá do malého foyer s kamennou mozaikovou podlahou a jedinečným lustrem s mosaznou konstrukcí. K další zajímavostem patří kino s modrým kobercem, vinný sklípek ve starosvětském stylu a hlavní apartmá s trámovými a klenutými dřevěnými stropy, doplněné velkou šatnou.

- Reklama -
- Reklama -

Poslední přidané

- Reklama -

Neuniklo vám?