- Reklama -
DomůVideaFAKRO Innovations: unikátní řešení střešních oken

FAKRO Innovations: unikátní řešení střešních oken

- Reklama -

Objevte inovativní řešení, která jsou použita ve střešních oknech FAKRO, pomocí aplikace ve vašem smartphonu. Aplikace byla doplněna o novou funkci, která umožňuje stáhnout aktuální ceníky a katalogy. Díky tomu máte možnost snadněji zjistit cenu konkrétního produktu. Aplikaci FAKRO INNOVATIONS lze stáhnout na stránkách Google Play (pro platformy Android 7.0 a vyšší) nebo App Store (iOS/macOS 11.0 a vyšší).

FAKRO Innovations je aplikace, která umožňuje objevit unikátní řešení, použitá u střešních systémů FAKRO, které byly navrženy s ohledem na to, aby život ve vysněném domě byl útulný. Technologie rozšířené reality AR (Augmented Reality) podrobně zobrazí špičkový model střešního okna FPP-V preSelect MAX, ve kterém se křídlo vyklápí v úhlu až 45°, což je téměř o 30 % více než v předchozí verzi okna. Takový rozsah otevření umožňuje ještě větší využití dodatečně vytvořeného prostoru v podkroví.

Inovativnost, to je DNA společnosti FAKRO a hlavní hnací motor rozvoje firmy. FAKRO nově definovalo střešní okna zavedením automatické ventilační klapky V40P, která zvyšuje provozní bezpečnost, systému topSafe jako ochrany proti vloupání, anebo technologie thermoPro, která zvyšuje kvalitu a parametry oken. Společnost FAKRO svým zaměřením na rozvoj a inovace přispívá k vytváření komfortních podmínek bydlení pro lidi na celém světě.

- Reklama -

Zdroj: FAKRO

- Reklama -
- Reklama -

Poslední přidané

- Reklama -

Neuniklo vám?