- Reklama -
DomůProduktyDesignové betonové stěrky bodují cenou i kvalitou

Designové betonové stěrky bodují cenou i kvalitou

- Reklama -

Interiéry které právě díky své nadčasovosti a vysoké kvalitě vydrží neměnné po mnoho let a tím přispívají k modernímu trendu udržitelnosti. Přesně takovými materiály jsou designové stěrky – Imitace betonu® a Betonepox®. Jde o léty prověřené technologie, které díky mnohaletým praktickým zkušenostem byly doladěny k velké spokojenosti zákazníků firmou Němec.

Architekti a designéři se často setkávají s názorem, že jsou stěrky finančně nedostupné. Pravdou je, že se stěrky díky své kvalitě a jedinečnosti nemohou cenově srovnávat například s obklady z velkých hobby marketů. Pokud ale klient hledá kvalitnější materiály, stěrky se jim cenově nejen přibližují, často jsou i dostupnější, protože v ceně stěrky je zahrnut jak materiál, tak i její aplikace. Navíc se nemusí řešit práce s různými dodavateli, ale vše je zaštítěno jednou firmou. K tomu lze v koupelnách připočíst i šetření za plošné hydroizolace, které jsou již součástí technologického procesu stěrky Betonepox®.

Další neoddiskutovatelnou výhodnou je téměř neomezená barevná škála, kdy je možné připravit jakýkoli odstín. Není potřeba tedy prostor barevně uzpůsobit stěrce, stěrka se naopak přizpůsobí klientovi. Omezením není ani nepravidelný tvar místností, stěrka se opět bez problémů přizpůsobí. Díky této flexibilitě, na rozdíl od dlažby či obkladů, nevznikají zbytečné odřezy, které opět zvedají celkovou cenu. V případě stěrek platíme vždy pouze za skutečně provedené plochy.

- Reklama -

Nezáleží na tom, zda se jedná o menší koupelnu, kuchyni, velkorysý obývací pokoj, bazén, administrativní budovu či obchodní centrum. Při správném použití můžete stěrky aplikovat téměř kamkoli s jistotou, že máte originál, který je jen jeden. Žádný člověk Vám totiž neudělá dvě stejné stěny zároveň. Pokaždé tam budou drobné vizuální odchylky, které je od sebe odliší a zaručí tím jedinečnost těchto materiálů.

S blížícím se jarem vám přinášíme inspiraci pro zvelebení interiéru. Hlavní roli zde hrají minimalistické betonové stěrky Betonepox® a Imitace Betonu®, které dodají eleganci, moderní design a nadčasový vzhled každému modernímu bydlení.

Stěrka Betonepox®

Stěrka Betonepox® je nejen krásná, ale i velmi praktická. Skvěle se uplatní i v namáhaných prostorech, kuchyních a dokonce i ve vlhkých koupelnách a bazénech. Pyšní se bezkonkurenční odolností, tvrdostí a životností. Betonepox® je stěrka na bázi epoxidu bez přídavku cementu, kterou není nutné chránit před vodou lakem.

Na rozdíl od cementových stěrek je Betonepox® schopen překlenout i mírné prasklinky v podkladu. Stěrku můžete aplikovat na téměř libovolný podklad, dokonce i na původní obkladačky. Nemusíte je tak složitě odstraňovat. Nádherný je také v kombinaci s dřevem.

Betonepox® může mít dle vašich požadavků hrubší i jemně plastický povrch, vždy ovšem upoutá pozornost svým nadčasovým designem. Oblíbený je také v předsíních a chodbách, v koupelnách, ale i v obývacích místnostech. K dostání je ve stovkách odstínů, které lze harmonicky skloubit s libovolnými prvky interiéru.

Na podlahu se stěrka Betonepox® hodí zejména na místech se silnou zátěží, kde upřednostníte její odolnost. Případné drobné poškození povrchu lze relativně snadno odstranit. Můžete ji použít i na fasády domů. Povrch se bude lépe čistit po nalakování, vhodným lakem je CC-PU ochranná vrstva v matném provedení.

Imitace betonu®

Dojem chladného nadčasového betonu navozuje také luxusní povrch Imitace betonu®, který je šitý na míru dynamickým, moderním a zajímavým interiérům, ale i exteriérům. Imitace betonu® bude vždy IN. Jeho šedý odstín se hravě sladí s libovolnou barvou a nejrůznějšími doplňky.

Imitace betonu® je epoxidová stěrka o tloušťce cca 1,5 mm, může být nanesena na téměř libovolný povrch. V nabídce je opravdu široká škála barevných odstínů. Svěřte realizaci minimalistické betonové stěrky specialistům!

Více informací a inspirace, kde všude vypadají minimalistické betonové stěrky skvěle, najdete na stránkách společnosti Němec, na facebookových stránkách Němec Stylové povrchy a Vertikální zahrady nebo na firemním Instagramu.

Zdroj: Nemec.eu

- Reklama -
- Reklama -

Poslední přidané

- Reklama -

Neuniklo vám?