- Reklama -
DomůProduktySolara: střešní dveře pro rodinné a bytové domy

Solara: střešní dveře pro rodinné a bytové domy

- Reklama -

„Jde nám o to, dostat uživatele bytu do volného prostoru mezi okolními domy, navíc ve vysoké technické a tepelné úrovni,” uvádí do tématu Jakub Formánek z vedení firmy Solara, českého výrobce kvalitních střešních oken pro jedinečné domy s šikmou i plochou střechou. Pokud bychom tyto interiéry osadili běžnými typovými střešními okny, pak vynikne rozdíl v pocitu prostornosti, kvalitě výhledu, prosvětlení a celkového espritu místností.

Kvality, které např. na fotografiích nevidíme, jsou neméně zajímavé – tepelně odrazivá skla řeší letní horka, trojité zasklení zajišťující zimní pohodu a nebo zážitky sněžení či deště pod prosklenou střechou. Terasa na střeše, střešní záhony, městské včelaření, relaxační zóny mezi střechami. Krásné využití volného a svobodného prostoru mezi střechami má v dnešní době mnoho zajímavých podob.

„Mám takové prostory rád, cítím se tam dobře. Je mým pracovním koníčkem vyvíjet a vyrábět prosklené střešní výstupy. Zavádíme na trh pojem STŘEŠNÍ DVEŘE. V žertu uvádím, že takto zpřístupněné prostory nadchnou romantiky i developery. Jedni si to užijí a druzí mají atraktivní prvek do projektu,” říká Jakub Formánek.

- Reklama -

Chytré řešení vstupu na terasu a pohodlné střešní dveře znamenají tepelně izolační prvek, kterým prosvětlíte a otevřete přístupovou cestu na střechu. Získáte tím příjemný sklon schodiště a požadovanou šířku vhodnou pro každodenní užívání.

„Žádné žebříky a skorožebříky. Vyvíjeli jsme skutečné dlouhodobé řešení pro moderní domy s plochou střechou i stavby se šikmou taškovou střechou. Pro pány v klobouku i dámy na podpatcích. Na trh jsme po několikaletém vývoji uvedli dva typové výrobky, které řeší komfortní cestu na střešní terasu,” doplňuje Jakub Formánek.

Navštivte fotogalerie referencí na solara.cz/reference a využijte poradenství ke střešním dveřím prostřednictvím emailu obchod@solara.cz nebo na tel. 602 176 036 – třeba o možnostech fungujícího napojení plochy pochozí terasy a jejího správného odvodnění.

Zdroj: Solara

- Reklama -
- Reklama -

Poslední přidané

- Reklama -

Neuniklo vám?