- Reklama -
DomůProduktyStřešní okna FAKRO v moderním antracitovém odstínu

Střešní okna FAKRO v moderním antracitovém odstínu

- Reklama -

Společnost FAKRO zařadila do svého portfolia plastová střešní okna v dnes opět žádané antracitové úpravě, která výrazně podpoří minimalistický či industriální design interiéru i exteriéru domu nebo bytu a dodá jim čisté linie s umírněnou barevností a nadčasovou elegancí.

Když se řekne „tmavé rámy oken“, jen málokdo si ještě vybaví obligátní dekor třešně. Moderní doba si žádá moderní řešení, u novostaveb proto dominují antracitová okna, která podtrhují minimalistický vzhled. Nezapomeňte ani na design střešních oken, která by měla s těmi ostatními zůstat v barevné symbióze.

Je všeobecně známým faktem, že tmavé předměty akumulují více tepla ze slunečního záření, což by především u střešních oken mohlo vést k jejich deformaci. V případě produktové řady FAKRO ale tato situace nehrozí, protože okenní rámy jsou pečlivě zpracovány a prohnutí této konstrukční části je eliminováno zpevněním PVC profilů pozinkovanými ocelovými výztužemi.

- Reklama -

Výhodou plastových střešních oken je jejich nadstandardní odolnost vůči vodě. Nevadí jim totiž vlhkost, která může nenávratně poškodit dřevěná střešní okna. Střešní okna z PVC neabsorbují vlhkost zvenčí ani zevnitř, a díky tomu je lze bez obav instalovat také do koupelny nebo do kuchyně.

Systém využívající trojici skel a speciální lemování Thermo vám zajistí tepelný komfort i v zimních měsících a navíc ušetříte za topení. PVC profily plastových střešních oken FAKRO jsou vyrobeny z recyklovaných materiálů a všechny komponenty, z nichž okna sestávají, je možné znovu použít.

Pokud i přesto zvažujete přírodní materiál, zaměřte se na dřevěná kyvná okna se zvýšenou odolností proti vlhkosti, která jsou vyrobena z vakuově impregnovaného borovicového dřeva, a lakována třemi vrstvami polyuretanového laku, jež na povrchu okna vytváří trvalý a ideálně hladký ochranný povlak. Okenní profily jsou bez viditelné kresby dřeva, disponují technologií thermoPro, ochranným systémem topSafe a nechybí možnost instalace elektrického ovládání.

Zdroj: FAKRO

- Reklama -
- Reklama -

Poslední přidané

- Reklama -

Neuniklo vám?