- Reklama -
DomůZprávyRakovník – okouzlující město mezi Prahou a Plzní

Rakovník – okouzlující město mezi Prahou a Plzní

- Reklama -

Nároky soudobých moderních rodin na bydlení zapříčiňují vzestup popularity mimopražských lokalit. Vyšší bezpečnost, plná občanská vybavenost, lepší dostupnost bydlení a život blíže přírodě společně s vynikající dostupností nejen do hlavního města – i to jsou důvody, proč stále více mladých rodin, ale i jednotlivců dává přednost menším městům.

Jedním z těchto měst je i Rakovník, přibližně patnáctitisícové město nacházející se na půl cesty mezi Prahou a Plzní. Maminky jistě město znají díky porodnici s výbornou pověstí, kromě té ale město nabízí kulturní i sportovní vyžití, plnou občanskou vybavenost včetně škol, školek či městské knihovny a nádhernou okolní přírodu, vzhledem k tomu, že leží v těsné blízkosti CHKO Křivoklátsko.

- Reklama -

Právě probíhající výstavba rezidenčního projektu Rezidence U Aničky, kterou realizuje developerská společnost Tora Casa s.r.o. pak v této malebné lokalitě nabídne komfortní moderní bydlení, ideální pro rodinný život, ale i pro jednotlivce, kteří se po náročných pracovních dnech touží uchýlit mimo ruch metropole. Projekt nabídne celkem 65 bytových jednotek ve 4 bytových domech s dispozičním rozsahem 1+kk – 4+kk.

Kromě samotné realizace bytů je součástí projektu i dostatek parkovacích stání a dětské hřiště. Byty budou vyhotoveny v moderním standardu, případné klientské změny jsou ale možné, každý si tedy může dotvořit domov právě podle svých vlastních představ. Jak říká sám developer: „Cílem je zkrátka vytvořit bydlení pro skutečné lidi.“

- Reklama -
- Reklama -

Poslední přidané

- Reklama -

Neuniklo vám?